CADROS SUBIDOS A: www.ibertenis.com

AMPLÍASE A INSCRICIÓN DE VETERANOS +55 HASTA MARTES  31 AS 20:00h. 

ATENCIÓN: Os horarios non serán definitivos ata as 21:30h do día anterior, polo que se deben revisar diariamente . É obligación dos xogadores enterarse da data e hora do seus partidos.
AMPLÍASE A INSCRICIÓN ATA O VENRES 27 XULLO AS 20:00H
Sorteo Venres 27 Xullo as 20:00h.

Inscrición por: www.IBERTENIS.com 

XVII Open Hermo 2018




Xa te podes inscribir no XVII Open Hermo 2018. 
Do 27 de xullo ao 4 de agosto.
Día límite de inscrición: 26 de xullo
Sorteo: 26 de xullo

    INSCRICIÓN: www.ibertenis.com ou tenismuimenta@hotmail.es
    (Datos obrigatorios: Nome e apelidos, nº licencia, teléfono, categorías e limitacións horarias - inscrición por email rematada logo da confirmación desta pola organización -).
    Telf organización: 678550867
    Os cadros e horarios subiranse a WWW.IBERTENIS.COM




    BASES












    Campionato Galego por Equipos Absolutos 2018








    - TODA A INFORMACIÓN DO CAMPIONATO PODERASE CONSULTAR NA APLICACIÓN DA FEDERACIÓN:

    Aplicación FGT

    - REGLAMENTOS

    Reglamento 1ª División Masculina
    Reglamento 3ª División Masculina

    - Equipo A - 1ª División Masculina - Grupo B


    Xogadores


    Calendario


    - Equipo B - 3ª División Masculina - Grupo B


    Xogadores




    Calendario


    CLASIFICACIÓN FINAL Liga´18

    1ª División Masculina

    1. MIGUEL MORÁN GUEIMONDE
    2. TOMÁS TEIJEIRO CAMPO
    3. SANTIAGO CRECENTE CAMPO
    4. CARLOS CRECENTE PICO - CHARLI
    5. DAVID GARCÍA CASTRO - TUERCAS
    6. JAVIER MORÁN GUEIMONDE
    7. JACOBO VIÑA AGUIAR
    8. DANIEL MORÁN GUEIMONDE
    9. JOSE GARCÍA ALVARIÑO
    10. HUGO GRUEIRA LIS
    11. SERGIO LOZANO GRANDA
    12. MIGUEL VÁZQUE MONTES - PINO
    13. JOSÉ GARCÍA PINAL - PEPE
    14. ABELARDO FERNANDEZ CAMPO
    15. MARTÍN FERNANDEZ CAMPO

    2ª División Masculina

    1. RAMÓN ROZADILLAS VALVERDE
    2. JOSE A. MORÁN PUENTE
    3. DANIEL CANTO GARCÍA - DANOCHO
    4. ELIO LÓPEZ GARCÍA
    5. FELIX GARCÍA RAPOSO
    6. ANGEL PALMEIRO FERNANDEZ - LITO
    7. IAGO MONTERO NUÑEZ
    8. JOSE CARREIRAS CABADO
    9. PABLO FOLGUEIRO RIVAS -  TOXI
    10. DIAN HORTAS ORTEGA
    11. MICKAEL GESTO DÍAZ
    12. CARLOS MONTERO BASADRE
    13. DIEGO FERNANDEZ GONZALEZ
    14. DANIEL PARDO RUS
    15. OSCAR MEILÁN FERNANDEZ
    16. JOSE LUIS FERNANDEZ – MIGHO

    División Feminina

    1. ROSALÍA MONTERO NUÑEZ
    2. PAULA FRANCOS ANLLO
    3. ANDREA MASEDA PRADO
    4. MONTSE CRECENTE RUS
    5. ANA LOMBARDERO MORÁN
    6. TAMARA VÁZQUEZ MONTES
    7. MARÍA DEL RIO GEGUNDEZ
    8. ZAIRA VÁZQUEZ CRECENTE
    9. NOELIA DARRIBA GARCÍA
    10. PAULA MASEDA PRADO
    11. LAURA ARECES VELASCO